Makaleler » tesbihruyasi » Biz Kimiz

Biz Kimiz

BİZ KİMİZ?

İlk olarak 1986 yılında Oltu Taşı Tesbih sektörüne giriş yapmış, Tesbih Atölyesi, Ardından toptan ve perakende pazarlama yaparak Türkiye’ye adını duyurmuştur, 1986 dan beri Türkiye pazarında yer almış, Türkiye’nin bir çok il ve ilçelerinde bir çok esnaf müşterilerine tüm Tesbih çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Günümüzün teknoloji çağına ayak uydurarak sektöre ilk online mağazası www.tesbihruyasi.com.tr  ile ürün yelpazesini daha geniş hedef kitlelerine ulaştırmayı hedeflemiştir. Tesbih Ruyasi, Her zaman Doğru Kalite, Uygun Fiyat, Güvenli Alışveriş Politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin veya Tesbih ile ilgilenen insanların doğru, hakiki ve uygun tesbih'i bulmalarını amaçlayan www.tesbihruyasi.com.tr Türkiye'nin En Büyük Online Tesbih Mağazasını kurarak müşteri kitlesini genişletmeyi hedeflemiştir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile her birine aynı değer ile yaklaştığımız müşterilerimize güvenli bir online alışveriş mağazası, satış sonrası destek, satış öncesi danışma hattı ve daha bir çok konuda müşterileri ile doğrudan iletişim yolunu benimsemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm ekibimiz ile en güvenilir, en hızlı geri dönüşü amaçlayarak çaba sarf etmekteyiz, Her zaman Önceliğimiz müşteri memnuniyeti anlayışıdır.

Tesbih Ruyasi olarak mağazamız www.tesbihruyasi.com.tr de sunduğumuz ürün/Tesbih modellerini kendi bünyemizde çalışan profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanıp kullanıcı testlerine tabi tutularak kontrollerinin ardından, ürün görsellerini çekerek web mağazamıza ürün açıklama ve ürün tüm detayları/özellikleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Mağazamızdan beğendiğiniz ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Önemli Not: TesbihRuyası sitesinde barınan her hangi bir ürünün görseli farklı bir satıcı/wepsite ismi ile satışa sunulmuş ise, Bu satıcının firmamız ile hiçbir alakası yoktur. Lütfen İzinsiz görsel kullanan bu tarz satıcılara itibar etmeyiniz. Sitemizden yada mağazamızdan bilgimiz dışında Kalite politikalarımıza aykırı olarak görselimizi kullanan ve de fiyat bakımından da düşük fiyat ile kısa sürede çok satış yapmayı hedefleyen bu tarz Dolandırıcı nitelikli kişilere itibar etmeyiniz. Bir ürün hem çok kaliteli hem de çok ucuz olması beklenemez.  Her zaman söylediğimiz gibi her ürünün kendisine has bir emeği ve bu emeğinin karşılığında bir fiyatı vardır. Bir ürün hem çok kaliteli görünüyor ve bir o kadar da ucuz ise bu durumda sadece 1 dakika düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Ne yazık ki sektörde hak sahibi sitelerin bilgisi dışında ürün görselleri ile çok küçük rakamlar belirterek insanları dolandırmaya yönelik kötü niyetli bu dolandırıcılara, Aman dikkat edin diyor. İyi günler diliyoruz. Son olarak unutmayalım ki bir ürünün en doğru fiyatı, onu ocağında yoğuran usta tarafından belirlenir.

www.tesbihruyasi.com.tr Tüm online satış platformlarında ve Pazar yerlerinde kullandığı isim tesbihruyasi ve Tesbih Ruyasi dir.

Tesbih Ruyasi Mağaza ve İletişim Bilgileri

Online Mağaza:  www.tesbihruyasi.com.tr

e-Mail: bilgi@tesbihruyasi.com.tr 

Telefon: 0442 816 60 65 / 0545 816 60 65

Adres: Aslan Paşa Mh. Ziyabey Cd. No:10 Oltu / Erzurum / Türkiye

Diğer Pazaryeri mağazalarımız  

N11: https://www.n11.com/magaza/tesbihruyasi

Gittigidiyor: https://www.gittigidiyor.com/magaza/tesbih-ruyasi

Trendyol: https://www.trendyol.com/magaza/tesbihruyasi-m-153376?sst=0

Hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/magaza/tesbihruyasi

Facebook: https://business.facebook.com/tesbihruyasi

İnstagram: https://www.instagram.com/tesbihruyasi/

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
AHMET ARİF
24 Eylül 2021
Çok güvenilir bir site ürün aldım çok memnun kaldık başarılarınızın dewamını dilerim

100 TL ve Üzeri için

Ekstra %20 İNDİRİM için

 Promosyon Kodu : EK20TR 

Hemen Kullan   Son Gün 31 Ekim

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4