Kapıda Ödeme

Tesbih Ruyasi'nda üye müşterilerimizin kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinden biriside "Kapıda Ödeme" Yöntemidir.
Kapıda Ödeme siparişinizi verdikten sonra siparişiniz kargo firmasına verilir. Kargo firması size paketinizi teslim etmek üzere kapınıza kadar getirir. Sizde kargo görevlisine siparişinizin tutarını ileterek paketinizi teslim almış oluyorsunuz. Çok kolay bir şekilde, Kredi kartı yada banka havalesi ile uğraşmadan ödemenizi nakit olarak yapmış oluyorsunuz.

 

Kapıda ödeme sistemi diğer ödeme yöntemlerine göre farklı bir yapıya sahip olduğu için belli koşul ve şartlarda gerçekleştirilebilir.


Her siparişi kapıda ödeme yapabilir miyim?
100 TL - 300 TL arasında ki tüm siparişlerinizde kapıda ödeme yöntemini aktif olacaktır ve kullanabilirsiniz. 100 TL ve altı, 300 TL ve üzeri siparişlerde ise kapıda ödeme aktif olmaz, ve ödemenizi siteden kredi kartı ya da Havale / EFT yöntemleri ile yapabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme siparişlerde fiyat farkı var mı?

Kapıda ödeme sipariş vermek isterseniz sipariş tutarınızın üzerine 20 TL komisyon fiyat farkı oluşmakatdır. Bu farkın Tesbih Ruyasi ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Kargo firması tahsilat yaptığı için tahsilat hizmet bedeli olarak bu farkı talep etmektedir.


Siparişimi kapıda açıp kontrol edebilir miyim?
Kargo fimasının kapıda sunum hizmeti bulunmadığı için paketinizi, ödemeyi yaptıktan sonra teslim alıp açabilirsiniz. Ödemeniz öncesinde paketin açılması söz konusu değildir. Ödemenizi yapıp paketinizi açtıktan sonra iade ve değişim talebiniz olursa Tesbih Ruyasi ile iletişime geçerek işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.


Hangi adreslere kapıda ödeme yapılmaktadır?
Yalnızca yurt içinde şehir merkezlerinde açık adreslere(Ev adresi, iş adresi) kapıda ödeme yapılmaktadır. Bunun dışında bazı şehir ve bölgelerde kapıda ödeme hizmeti kargo firması kaynaklı olarak kullanılamamaktadır.

Kargo şubelerinde kapdıa ödeme yapılamaz. Yalnızca açık adreslere kapıda ödeme gönderim yapılmaktadır.


Kapıda ödeme yapılamayan ürünler nelerdir ?
Kişiye özel ürünler, sizin talebiniz ile size özel olarak hazırlandığı için kapıda ödeme yapılamaz. Kişiye özel isimli ürünlerden sipariş vermek istiyorsanız, siteden kredi kartı ya da havale/EFT ile zahmetsizce ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fiyatı 99 TL ve altı ürünler ile bazı kampanyalı ürünler kapıda ödeme yapılamamaktadır. Bunlar dışında tüm siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.


Kapıda ödeme siparişlerin teslim alınmaması durumunda ne olacak?
Kapıda ödeme ile siparişinizi verdiniz, siparişiniz kargoya verilir ve size bir kargo takibi numarası sms olarak iletilir. Bu kargo takip numarası ile kargonuzu takip etmelisiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı kargonuz size ulaşmadı ya da almak istemediniz. Bu durumda ikinci kez kapıda ödeme sipariş verilememektedir. Tesbih Ruyasi sistemi sizi riskli müşteri olarak işaretleyecek ve sonraki vereceğiniz kapıda ödeme siparişler otomatik olarak iptal edilecek. Bu yüzden siparişinizi adım adım takip ederek kargonuzu teslim almaya özen göstermelisiniz. Teslim alamayacağınız durumlarda müşteri hizmetleri hattımızı arayrak bilgi vermeniz ve sipariş iptal etmeniz gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Bu Mağaza İha SHOP E-Ticaret Yazılımını Kullanmaktadır. | v4.99